ממ"ד

מה היא המשמעות ומידת החשיבות של אזורי ביטחון בכל מבנה או בית? איך ניתן להבטיח כי המיגון שלכם ברמה גבוהה? מה הם היתרונות של תהליך הייצור של המוצרים של חברת ניסים סולטן תשתיות פיתוח ובטון? מה מייצרת חברה זו? 

ניסיון העבר במדינת ישראל מוכיח בכל פעם מחדש כי על מנת לחיות בשלווה ובשקט נדרש מיגון אישי. כל המבצעים והמלחמות האחרונות אל מול אויבי מדינת ישראל הן מהצפון והן מהדרום גבו הרבה מאוד קורבנות. עם השנים אנו רואים כי האויבים מהדרום ומהצפון מפתחים יכולות בליסטיות מרשימות המסוגלות להגיע לכל ערי ישראל. אין ספק כי ניתן לצמצם משמעותית את הפגיעה בעורף על ידי הצבת מיגוניות וכמו כן כל שאר האפשרויות המוצעות ע"י חברת ניסים סולטן.

עבודותינו הן בתשתיות פיתוח ובטון. אנו מתמחים בייצור מיגוניות וכמו כן עוד סוגי אמצעי הביטחון. השנים האחרונות מאופיינות בפיתוח של טכניקות חדישות לטובת ייצור חדרי ממ"ד. חברתנו עושה שימוש אך ורק בחומרי הגלם המיוצרים אצל טובי היצרנים וכמו כן נעשה שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לטובת ייצור אמצעי המיגון. 

חשוב לדעת כי בחברה זו נוטלים חלק בתהליך התכנון והייצור של המוצרים השונים טובי המהנדסים ואנשי המקצוע. כל מוצר ומוצר עובר את תהליכי הבדיקה הקפדניים ביותר, את כל המבחנים הנדרשים על מנת להבטיח את רמת עמידותו ואיכותו. אותם חדרים מוגנים כוללים בין היתר את כל המרכיבים הנדרשים לשהות ממושכת כמו שקעי כוח, תאורה, מערכות סינון וכו'.
 
 

מחפשים ממ"ד איכותי? נסו את שירותי חברת ניסים סולטן!
חברתנו לא מתפשרת על איכות ושירות. לאורך כל שנות הפעילות של החברה הדגש הוא על הקפדה על רמת השירות, מחירים אטרקטיביים, עמידה בלוחות הזמנים וכו'. אנו גאים בהרבה מאוד לקוחות מרוצים. 

מה עוד ניתן למצוא בין מוצרי החברה? מוצרי החברה נכונים כאמור הן לגופים עסקיים, מוסדות ציבוריים וכמו כן לפרטיים המעוניינים להוסיף ממ"ד לביתם וכו'. כמו כן מוצרים נוספים כמו ממ"מ ועוד.
 
ניסים סולטן תשתיות פיתוח ובטון | 072-33-80-346 | Nisim2206@gmail.com
ליצירת קשר חייגו אלינו
072-33-80-346
או מלאו פרטיכם בטופס הבא