מחיר ממ"ד

בכל פעם כשיש מבצע צבאי, צפון או בדרום, אנחנו יכולים לראות עלייה ברמת הביקושים בקרב האזרחים לבניית ממד. העלייה היא טבעית, הרי אזרחים מוצאים את עצמם בסכנה כתוצאה מאיום הטילים, במרבית הבתים בישראלים אין מרחבים מוגנים, בוודאי לא במבנים ישנים, לצערנו המקלטים לא ערוכים בשביל לקלוט את כל האזרחים שזקוקים למחסה ועל כן, יש ביקוש ער לבניית ממד.

ביקוש זה הוא ער למרות ואולי הוא זה שנובע לעלייה במחיר ממ"ד. כיום אנחנו יכולים למצוא ממדים בשווי של 40 ו-50 אלף שקל. זה תלוי באופי המבנה ואופי הבנייה שהלקוח מבקש מהקבלן. הכוונה כאן היא, שבמבנים מסוימים הזוג מבקש לעצמו ממ"ד קטן, זוגי, בעוד שבדרך כלל, מדובר על הקמת ממ"ד שהוא מתאים גם לילדים וכן לקרוב משפחה אחרים.
צריך לאזן זאת מעט, מחיר ממד הוא יקר אך הוא מוסיף גם לערך הנכס, בהתאם. הטענה היא שאם רוצים לעלות את ערך הנכס, רצוי לבנות ממ"ד, והוא לרוב יעלה את ערך הנכס בעשרים-שלושים אחוז. מן הסתם, מי שבודק מחיר ממ"ד היום, לא מסתכל על השאלה, מה יקרה כשהוא ימכור את הנכס, אם ימכור בכלל. אך מצד שני, זה בהחלט יכול להרגיע אותו, שגם אם הוא משקיע סכום כסף עצום, עדיין הוא יכול לקבל אותו בחזרה.
צריך לומר נקודה נוספת, מחיר ממד הוא גבוה ואם מסתכלים על אחוז זמן השימוש בו כממד, סביר להניח שהוא לא משתלם. הרי זה לא שכל הזמן צריך מבנה עם ממד, מדובר על תקופות קצרות אם בכלל. אך כל אחד מבין, שמספיק מקרה אחד בו המזל לא ישחק, והמחיר שנשלם יהיה קשה מנשוא. לכן גם אם מדובר על עלויות גבוהות, הן בהחלט מתלות.

חשוב לציין, מחיר ממד נקבע על פי החומרים השונים כפי שאיש המקצוע קובע, כלומר הקבלן שאחראי על בנייתו. מדובר על חומרים של בטון מזוין, דלתות וחלונות אטומות מפני חומרים שונים ועוד שורה ארוכה של אמצעים שמחייבים התקנה ועולים לא מעט.

לסיום, אם אתם מעוניינים לדעת עוד מחיר ממ"ד, אתם מוזמנים לפנות אלינו עו היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. הצוות של חברת מיגונית ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שאלה. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו אפשרויות שונות לבניית ממד עבור דירות בגדלים מגוונים. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם. 
 
ניסים סולטן תשתיות פיתוח ובטון | 072-33-80-346 | Nisim2206@gmail.com
ליצירת קשר חייגו אלינו
072-33-80-346
או מלאו פרטיכם בטופס הבא