חדר ביטחון

מה היא הדרך הבטוחה ביותר להתגונן מפני איום הטילים? מה היא המשמעות של רכישת חדרי ביטחון מבוטנים? מה חשוב לדעת על חברת ניסים סולטן? מה מאפיין את לקוחותינו בשוק?

שקט נפשי הוא מצרך יקר וחשוב מאוד במדינת ישראל. אם בעבר החשש מאיום וירי טילים היה נחלתם של הישובים הסמוכים לגדר המערכת אזי כיום ניתן להגיד בפה מלא כי כל שטחי המדינה מאוימים על ידי גורמים קיצוניים כאלו ואחרים. חדשות לבקרים אנו קמים עם הידיעות המתפרסמות בכלי התקשורת השונים על ירי מכוון או לא מכוון אשר נחת בשטח מאוכלס.

בשנים האחרונות אנו מגלים כי היכולות המבצעיות של הארגונים השונים שמעבר לגבול הולכות ומשתפרות. אין ספק כי הדבר הנכון ביותר שיכול כל אדם לעשות למען עצמו ולמען משפחתו הוא למגן את האזור בו הוא מתגורר ולרכוש בכך את השקט הנפשי.

חברת ניסים סולטן מתמחה בייצור אמצעי מיגון הן למוסדות והן לגופים פרטיים. עבורנו, ייצור מוצרי מיגון היא דרך חיים. לאורך השנים חברה זו מפתחת מוצרים מעולים המיועדים לשמש לקוחות מהמגזרים השונים בשיטת בנייה מתקדמת.
לשם כך בחברת ניסים סולטן משתפים פעולה עם כל הגורמים המקצועיים המעולים ביותר, בעלי ניסיון רב בתחום זה וכמו כן בעלי ידע רב.
 
חדר ביטחון איכותי הוא חדר אשר יש בו את כל הנדרש על מנת לשהות בו לאורך תקופה ממושכת. על כן כל חדר ביטחון המיוצר כולל בין היתר הכנה למיזוג, הכנה מערכות סינון, מערכת חשמל ועוד. השימוש בטכנולוגיה הוא מהמתקדמות ביותר בתחום על מנת לייצור את מוצריה, כמו כן נעשה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר אשר נבדקים בקפידה ומקבלים את כל האישורים הנדרשים. 

מחפשים חדר ביטחון איכותי? חברת ניסים סולטן למענכם!
החברה בעלת מוניטין רב וכמו כן רקורד מרשים ביותר של הצלחות.
לחברה זו תודעת שירות גבוהה ביותר לטובת שביעות רצון מלאה של לקוחותיה. מבחר מרשים של מוצרים הכולל בין היתר ממ"ד וכו'.
 
 
ניסים סולטן תשתיות פיתוח ובטון | 072-33-80-346 | Nisim2206@gmail.com
ליצירת קשר חייגו אלינו
072-33-80-346
או מלאו פרטיכם בטופס הבא