הקמת ממד

מה חשוב לדעת על הקמת ממד? מה הם ההשלכות של בתים ללא ממד? מי יקים עבורכם את הממד המעולה ביותר? מה הן שיטות העבודה של חברת מיגונית? מה חשוב לדעת על תנאי השירות של חברת מיגונית?

עד שנת 1980 נבנו במדינת ישראל בתים ומבנים שלא על פי התקן החדש אשר מגן על המבנים מפני קריסה בעת רעידת אדמה. על כן כל בית אשר נכנס למסלול של פרויקט תמ"א 38 לרוב יחזק את המבנה וכמו כן יוסיף לעצמו ממ"ד. הממד הוא הכרחי כיום ברוב אזורי הארץ. המלחמה האחרונה הוכיחה מעבר לכל ספק כי ביכולותיהם של הארגונים העוינים לגרום לאזרחי מדינת ישראל נזק רב בכל נקודה ונקודה בארץ. על כן אין אפשרות אחרת מלבד לחזק את המבנים וכמו כן להוסיף ממד או כל אמצעי אחר אשר יעניק את תחושת הביטחון והפתרון הטוב ביותר.

הקמת ממד צריכה להיות נותנה בידיים של הטובים ביותר בענף זה. לאורך השנים נוספו עוד ועוד אמצעים ושיטות עבודה אשר באמצעותם ניתן לייצר את הממדים המעולים ובחזקים ביותר. לחברת מיגונית יש את כל המשאבים וכמו כן את כוח האדם הנדרש על מנת להעניק לכל לקוח ולקוח שירות אישי ויותר ומקצועי יותר.

הקמת ממד בחברת מיגונית כוללת כאמור את כל הנדרש על מנת לשהות בממד לאורך פרקי זמן ממושכים. בממדים של חברת מיגונית מערכות חשמל מתקדמות, מערכות סינון אוויר ועוד.

תקנות לבניית ממד? נסו את המומחים של חברת מיגונית!
תקנות לבניית ממד הן ברורות וחד משמעיות. על כן חשוב מאוד לוודא כי אכן חברת ייצור הממדים שלכם אכן פועלת על פי הנהלים והתקנות. לחברת מיגונית יש את המוניטין וכמו כן הצלחות רבות. בין היתר ניתן למצוא בין לקוחות חברת מיגונית ארגונים גדולים, מוסדות ציבוריים וכמו כן לקוחות פרטיים.

תקנות פיקוד העורף לבניית ממד? מיגונית לשירותכם!
כאמור חברת מיגונית פועלת על פי תקנות פיקוד העורף לבניית ממד. כמו כן ישנם מוצרי מיגון רבים אחרים כמו מרחבים מוגנים, בונקרים, ממ"מ ועוד. שירות אישי לשביעות רצון מלאה.
 
ניסים סולטן תשתיות פיתוח ובטון | 072-33-80-346 | Nisim2206@gmail.com
ליצירת קשר חייגו אלינו
072-33-80-346
או מלאו פרטיכם בטופס הבא